ВЕЛИКИ УСПЕХ НАШИХ УЧЕНИКА НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ВЕРСКЕ НАСТАВЕ.

Датум: 03. Jun 2021 16:03 Категорија: Достигнућа

Велики успех наших ученика на такмичењу из верске наставе.

Ове године је први пут званично организовано такмичење из верске наставе у организацији Просветног одбора Епархије шумадијске..

Тамара Милутиновић (VIII/2), Марија Павловић (VII/2) и Михаило Павловић (V/2) су освојили треће место на Републичком такмичењу из верске наставе. На градском такмичењу су такође били трећи. На општинском такмичењу су освојили прво место са максималним бројем освојених бодова.

СВЕТСКИ ДАН КЊИГЕ

Датум: 24. April 2021 09:14 Категорија: Новости

Ученици 2/1 обележили су јуче ,23.04., Светски дан књиге израдом својих сликовница

ДАН ПЛАНЕТЕ ЗЕМЉЕ.

Датум: 22. April 2021 20:06 Категорија: Новости

Ученички парламент обележава Дан планете Земље ,22.април, садњом бора у школском парку.

Мислиша 2021.

Датум: 15. April 2021 20:21 Категорија: Новости

Ученици наше школе, од 1.до 8.разреда,  су  и ове године учествовали на Националном математичком такмичењу  "МИСЛИША 2021" у организацији Математичког друштва "Архимедес" из Београда.

Наша Лена Петронијевић, ученица 2.разреда из матичне школе,  и ове  године наставља са одличним резултатима.
Честитамо нашој Лени за освојену ПОХВАЛУ!

УПИС ПРВАКА

Датум: 12. Mart 2021 10:00 Категорија: Новости

УПИС ПРВАКА.

МЕЂУНАРОДНИ ДАН БОРБЕ ПРОТИВ ВРШЊАЧКОГ НАСИЉА!

Датум: 24. Februar 2021 12:43 Категорија: Ђачки кутак

МЕЂУНАРОДНИ ДАН БОРБЕ ПРОТИВ ВРШЊАЧКОГ НАСИЉА!

Школа у Дудовици - модерна школа

Датум: 20. Februar 2021 14:18 Категорија: Достигнућа

Иако стара више од пола века, школа у Дудовици се са правом
може сврстати у ред модерних и добро опремљених школа,
спремних за изазове  у савременом - "дигиталном" времену,
и  времену пандемије.

Интернет и деца, извор знања али и опасности

Датум: 20. Februar 2021 12:58 Категорија: Достигнућа

Интернет и деца, извор знања али и опасности

У условима пандемије наставници наше школе  уложили су велики напор и труд да нашим ученицима пруже максималну могућу подршку и помоћ у савладавању градива  и усвајању нових наставних садржаја онлајн путем.

Несебично су им током припремања и извођења наставе помагали и директор и педагог школе  и  технички сарадник за Гугл учионицу.

Погледајте прилог у прозору испод  (Прочитај) , а ако се
из неког разога видео не учитава у вашем претраживачу онда  видео репортажу погледајте  на овом линку.

Обавештење о вакцијаницији против вируса COVID -19

Датум: 15. Januar 2021 15:01 Категорија: Новости

На линку испод прочитајте обавештење у вези са пријавом за вакцинацију против висура COVID-19.

Банер - линк за пријаву постављен је и у главном менију ове интернет странице - горе десно.

ПОЧЕТАК НАСТАВЕ У ДРУГОМ ПОЛУГОДИШТУ

Датум: 13. Januar 2021 12:05 Категорија: Новости

Друго полугодиште почиње у понедељак 18. јануара 2021. године и тада у школу долази група А.

Група Б долази у уторак 19. јануара, и онда се групе смењују по принципу "дан - дан" - један дан долази једна група, следећег дана друга.

Срећан почетак другог полугодишта и пуно успеха и одличних оцена!

Директор школе, Зора Гајић.