Наши ученици успешни и на општинском такмичењу

Датум: 27. April 2018 00:03 Категорија: Новости

26.04.2018. у ОШ "Кнез Лазар" у Лазаревцу одржано је општинско такмичење "Шта знаш о саобраћају 2018."

Ученици наше школе остварили су запажен резултат.

Посебно се истакао Михајло Чанчаревић  ученик 5. разреда, који је освојио треће место.

Дан планете Земље

Датум: 23. April 2018 18:42 Категорија: Новости

Инцијатива Ученичког парламента -  поводом Дана планете Земље (22. април)

Фотографија корисника Dusica Maksimovic

Екскурзије виших разреда

Датум: 18. April 2018 23:35 Категорија: Новости

Ученици шестог, седмог и осмог разреда били су 17. и 18.04. на дводневној,  а ученици петог разреда на једнодневној екскурзији 18.04.2018.године.
Екскурзије су реализоване у складу са Годишњим планом рада школе, изведене су без већих проблема, и остаће у трајном сећању наших ученика.
Наставници и директорка  школе поносни су на све наше ученике који су током екскурзије веродостојно представљали школу.

Пробни завршни испит

Датум: 18. April 2018 23:19 Категорија: Новости

Ученици 8. разреда наше школе радили су 13. и 14. априла радили пробни завршни испит.

Спољашње вредновање школе

Датум: 18. April 2018 23:15 Категорија: Новости

Прошле недеље, 11. и 12. априла 2018. године  гости наше школе били су просветни инспектори и саветници из Школске управе Чачак.
Они су у та два дана кроз  посматрање часова, разговор са ученицима, родитељима и запосленима у школи, и увидом у школска документа сакупили довољно података како би што објективније и непристрасније извршили спољашње вредовање наше школе.
Обзиром да је ово прва посета такве природе, ово искуство је за нас драгоцено.
Сарадња са тимом за вредновање школе била је одлична.
Запослени у школи одушевљени су професиналним приступом тима за самовредновање.
Савети и сугестије које смо  добили од њих добили, помоћи ће нам да у наредном периоду још више подигнемо квалитет рада и углед  установе на свим пољима, и одговоримо на све изазове са којима се школа као образовно васпитна установа среће.

Новински чланак о школи

Датум: 18. April 2018 22:33 Категорија: Новости

Промовисање школе путем медија - текст о школи "Праве новине" Лазаревац

Шетња Стазама здравља

Датум: 17. April 2018 19:14 Категорија: Новости

Обавезне физичке активности - шетња Стазама здравља. Од школе до цркве у Чибутковици и назад.

Такмичење из српског језика

Датум: 31. Mart 2018 17:38 Категорија: Новости

Теодора Савић, ученица петог разреда, освојила је треће место из српског језика на општинском такмичењу.

Такмичење из рецитовања

Датум: 31. Mart 2018 10:53 Категорија: Новости

Ученица трећег разреда Матичне школе Сара Kрсмановић пласирала се на Градско такмичење из рецитовања.

Наши ученици поново међу најбољима

Датум: 30. Mart 2018 19:11 Категорија: Новости

На Општинском такмичењу из техничког и информатичког образовања наши ученици постигли су сјајне разултате:

Павле Весић, ученик 8. разреда освојио је II место
Неда Јанковић, ученица 7. разреда освојила је II место