Прва награда за најлепше уређено школско двориште.

Датум: 29. Novembar 2019 20:10 Категорија: Достигнућа

Наша школа са поносом наставља традицију освајања награде за најлепше уређено школско двориште.
Ове године смо учествовали на конкурсу ЈПКП ,,Лазаревац” и данас,29.11.2019. године, наша школа проглашена је за најбоље уређено школско двориште на територији општине Лазаревца.
Честитамо нашим ученицима и радницима!
То је њихова награда али и подстицај да будемо још креативнији и вреднији.

Ученици 5. и 6. разреда освојили су 3. место на општинском такмичењу у футсалу (малом фудбалу).

Датум: 28. Novembar 2019 19:28 Категорија: Новости

У четвртак 7. новембра одржано је предавање БОЛЕСТИ ЗАВИСНОСТИ за ученике 7. разреда.

Датум: 08. Novembar 2019 22:35 Категорија: Новости

Ученици и ученице 7. и 8. разреда освојили су 3. место на општинском такмичењу у футсалу (малом фудбалу).

Датум: 07. Novembar 2019 10:59 Категорија: Новости

ПЛАНЕТАРИЈУМ У НАШОЈ ШКОЛИ

Датум: 31. Oktobar 2019 19:12 Категорија: Достигнућа

У нашој школи данас је био монтиран мобилни планетаријум. Планетариjум jе сферни биоскоп у ком се проjектуjу слике звезданог неба ствараjући тако незамењиво образовно искуство.
Наши ученици су се упознали за сазвежђима, Сунцем, планетама, кометама и далеким галаксијама.
Научили су и како да пронађу звезду Северњачу и помоћу ње се орјентишу у простору.

1. МЕСТО НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ КОШАРКЕ.

Датум: 10. Oktobar 2019 20:45 Категорија: Ђачки кутак

Наше златне кошаркашице, ученице 7. и 8. разреда, освојиле су трећи пут за редом 1. место на општинском такмичењу из кошарке победивши у финалу Кнез Лазар школу са резултатом 40 : 02 и пласирале се на градско такмичење у Београд.

Излет поводом Дечје недеље - подручна школа Брајковац.

Датум: 09. Oktobar 2019 21:23 Категорија: Ђачки кутак

Излет поводом Дечје недеље у цркву брвнару.

Дечја недеља - ликовни дан

Датум: 09. Oktobar 2019 20:34 Категорија: Новости

Дечја недеља - ликовни дан

ЗНАЧАЈНО ПОВЕЋАНА БРЗИНА АМРЕС МРЕЖЕ У НАШОЈ ШКОЛИ

Датум: 09. Oktobar 2019 17:43 Категорија: Достигнућа

Наша школа је већ две године прикључена на Академску мрежу Републике Србије.
До сада је брзина Интернета била 15/1 Мбпс.
Сада је брзина Интернета повећана на преко 60 Мбпс за довлачење садржаја са Интернета и 10 Мбпс за слање фајлова.

Овим је значајно побољшан наставни рад у дигиталном окружењу.

Историјска секција 8. разреда реализује пројекат ,,Конвертуј сам

Датум: 08. Oktobar 2019 22:53 Категорија: Ђачки кутак

Историјска секција 8.разреда израђује презентацију о  личностима на папирним новчаницама у оквиру реализације пројекта о финансијском описмењавању ученика ,,Конвертуј сам".