СВЕТСКИ ДАН КЊИГЕ

Датум: 24. April 2021 09:14 Категорија: Новости

Ученици 2/1 обележили су јуче ,23.04., Светски дан књиге израдом својих сликовница

ДАН ПЛАНЕТЕ ЗЕМЉЕ.

Датум: 22. April 2021 20:06 Категорија: Новости

Ученички парламент обележава Дан планете Земље ,22.април, садњом бора у школском парку.

Мислиша 2021.

Датум: 15. April 2021 20:21 Категорија: Новости

Ученици наше школе, од 1.до 8.разреда,  су  и ове године учествовали на Националном математичком такмичењу  "МИСЛИША 2021" у организацији Математичког друштва "Архимедес" из Београда.

Наша Лена Петронијевић, ученица 2.разреда из матичне школе,  и ове  године наставља са одличним резултатима.
Честитамо нашој Лени за освојену ПОХВАЛУ!

УПИС ПРВАКА

Датум: 12. Mart 2021 10:00 Категорија: Новости

УПИС ПРВАКА.

МЕЂУНАРОДНИ ДАН БОРБЕ ПРОТИВ ВРШЊАЧКОГ НАСИЉА!

Датум: 24. Februar 2021 12:43 Категорија: Ђачки кутак

МЕЂУНАРОДНИ ДАН БОРБЕ ПРОТИВ ВРШЊАЧКОГ НАСИЉА!

Школа у Дудовици - модерна школа

Датум: 20. Februar 2021 14:18 Категорија: Достигнућа

Иако стара више од пола века, школа у Дудовици се са правом
може сврстати у ред модерних и добро опремљених школа,
спремних за изазове  у савременом - "дигиталном" времену,
и  времену пандемије.

Интернет и деца, извор знања али и опасности

Датум: 20. Februar 2021 12:58 Категорија: Достигнућа

Интернет и деца, извор знања али и опасности

У условима пандемије наставници наше школе  уложили су велики напор и труд да нашим ученицима пруже максималну могућу подршку и помоћ у савладавању градива  и усвајању нових наставних садржаја онлајн путем.

Несебично су им током припремања и извођења наставе помагали и директор и педагог школе  и  технички сарадник за Гугл учионицу.

Погледајте прилог у прозору испод  (Прочитај) , а ако се
из неког разога видео не учитава у вашем претраживачу онда  видео репортажу погледајте  на овом линку.

Обавештење о вакцијаницији против вируса COVID -19

Датум: 15. Januar 2021 15:01 Категорија: Новости

На линку испод прочитајте обавештење у вези са пријавом за вакцинацију против висура COVID-19.

Банер - линк за пријаву постављен је и у главном менију ове интернет странице - горе десно.

ПОЧЕТАК НАСТАВЕ У ДРУГОМ ПОЛУГОДИШТУ

Датум: 13. Januar 2021 12:05 Категорија: Новости

Друго полугодиште почиње у понедељак 18. јануара 2021. године и тада у школу долази група А.

Група Б долази у уторак 19. јануара, и онда се групе смењују по принципу "дан - дан" - један дан долази једна група, следећег дана друга.

Срећан почетак другог полугодишта и пуно успеха и одличних оцена!

Директор школе, Зора Гајић.

Obaveštenje za ucenike i roditelje

Датум: 18. Decembar 2020 20:53 Категорија: Ђачки кутак

OBAVESTENJE ZA UCENIKE I RODITELJE:

Danas, 18og decembra, po izmenjenom kalendaru zavrsava se nastava u prvom polugodistu. Raspust traje do 17og januara.
    Prvi nastavni dan u drugom polugodistu je 18.januar. O nacinu pohadjanja nastave bicete blagovremeno obavesteni.
    O terminu i nacinu saopstavanja uspeha dogovoricete se sa vasim odeljenjskim staresinama.
     U ime kolektiva i u svoje licno ime zelim vam srecne Novogodisnje i Bozicne praznike i dobro zdravlje.
       Srdacan pozdrav,
              direktor skole Zora Gajic