Google мапе и Google Земља у настави

Датум: 18. Novembar 2016 17:50 Категорија: Достигнућа

Google мапе и  Google Земља у настави географије, биологије, историје...

1. Google мапе

Упознајте свој завичај, целу планету Земљу, пронађите локална предузећа и преузмите
упутства за вожњу у Google мапама.

2. Google Земља

Крените у виртуелно путовање до било које локације на свету. Истражите 3D зграде, слике и терен. Пронађите градове, места и локална предузећа. Можете да истражујете растућу библиотеку обилазака, видео снимака и слика које су направили Google Земља и партнери за подршку, од откривања олупина бродова на дну океана до зумирања градова широм света у 3D технологији. Исталирајте Google Земљу на свој рачунар. Било да по први пут учите како да користите Google Земљу или сте већ искусан корисник, ево неких алатки које ће вам помоћи да је додатно истражите.

„ШТА ЈЕ ДАНАС БИЛО У ШКОЛИ?“ - ПРИРУЧНИК ЗА РОДИТЕЉЕ

Датум: 15. Novembar 2016 12:46 Категорија: Новости

Водич је настао у оквиру пројекта Корак напред у сарадњи одељењског старешине и родитеља. Пројекат је осмислило и реализовало Педагошко друштво Србије (ПДС), уз стручну и финансијску подршку УНИЦЕФ-а, са циљем да оснажи старешине, наставнике и стручне сараднике за квалитетнију сарадњу са родитељима ученика у процесу васпитања и образовања.

Odluka o dodeli ugovora za izvođenje ekskurzije

Датум: 24. Oktobar 2016 22:53 Категорија: Новости

Obaveštavamo zainteresovane da je Odluka o dodeli ugovora za javnu nabavku usluga - izvođenje ekskurzije i nastave u prirodi objavljena na Portalu javnih nabavki 20.10.2016. godine.
Odluku možete preuzeti iz sekcije "Preuzimanja"

Јавна набавка електричне енергије

Датум: 05. Maj 2016 17:07 Категорија: Новости

Позив за подношење понуда и конкурсну документацију за јавну набавку електричне енргије можете преузети са нашег сајта из секције " Преузимања".
Из исте "секције" можете преузети и обавештење о продужењу рока.

Јавна набавке елекричне енергије

Датум: 05. Maj 2016 16:23 Категорија: Новости

Позив за подношење понуда и конкурсну документацију можете преузети из секције Download са нашег сајта.

Учешће и запажен резултат на општинском такмичењу " Шта заш о саобраћају 2016."

Датум: 18. April 2016 10:51 Категорија: Новости

" Шта знаш о саобраћају 2016."

Учешће и запажен резултат на општинском такмичењу " Шта заш о саобраћају 2016."

Датум: 18. April 2016 10:51 Категорија: Новости

" Шта знаш о саобраћају 2016."

Пример вести 3

Пример вести 2

Пример вести

Датум: 01. Februar 2012 14:00 Категорија: Новости

Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста.