УПУТСТВО ЗА КОРИШЋЕЊЕ ДИГИТАЛНИХ УЏБЕНИКА ПРЕКО ИНТЕРНЕТА

Датум: 03. Oktobar 2018 11:52 Категорија: Достигнућа

ПЕТИ РАЗРЕД

Издавачи: Клет, Фреска и Нови Логос.

Активирати школски мејл: ime@osdudovica.edu.rs
Параметри за приступ мејлу су на огласним таблама у школи.
Уз помоћ школског мејла регистровати се на www.eucionica.rs
На унутрашњој страници уџбеника потражити активациони код за приступ дигиталном уџбенику.
Конкретан дигитални уџбеник може се продаћи овде: https://www.eucionica.rs/structure

Дигитални уџбеници се могу користити са рачунара, таблета и мобилних телефона.

За помоћ обратити се мејлом: podrska@osdudovica.edu.rs

Нова школска година и на њеном почетку и нови успеси наших ученика

Датум: 19. Septembar 2018 23:51 Категорија: Новости

Ученик четвртог разреда Матичне школе  Вељко Поповић освојио је прву награду на Фестивалу ликовног стваралаштва.

Дечији песник и писац Тоде Николетић био је наш гост.

Датум: 19. Septembar 2018 23:37 Категорија: Новости

Након упознавања сјајне глумачке екипе наше школе која је извела представу "Змај голубијег срца" на тридесетом Међународном фестивалу хумора за децу, аутор њеног текста, дечији писац и песник Тоде Николетић, одлучио је да  посети нашу школу и упозна се и са осталим ученицима наше школе. Посета и дружење протекли су у сјајној атмосфери, и обостраном задовољству.

Обележавање Међународног фестивала хумора за децу 2018.године

Датум: 19. Septembar 2018 23:13 Категорија: Новости

Ученици наше школe су и ове школске године узели активно учешће у обележавању Међународног фестивала хумора за децу.

СВЕТА АРХИЈЕРЕЈСКА ЛИТУРГИЈА У ЧИБУТКОВИЦИ

Датум: 20. Avgust 2018 20:46 Категорија: Новости

У недељу, 26. августа, Његово Преосвештенство Епископ шумадијски Господин Јован служиће свету Литургију у храму Светог великомученика Георгија у Чибутковици са почетком у 9 часова. Позивамо вас да својим присуством увеличате овај догађај и да у што већем броју дочекамо нашег епископа.

УЧЕНИК ГЕНЕРАЦИЈЕ И ВУКОВЦИ

Датум: 25. Jun 2018 19:58 Категорија: Ђачки кутак

Ученик генерације 2003/2004 - Стефан Маринковић.
Вуковци:  Павле Весић и Сара Ђорђевић.

ПРИРЕДБА ЗА ПРВАКЕ

Датум: 13. Jun 2018 18:29 Категорија: Ђачки кутак

Ученици четвртог разреда су у знак добродошлице будућим првацима одиграли представу "Како су настале ружне речи".
Предшколци су се такође представили плесом и рецитацијама.
У приредби су уживали ученици, родитељи и наставници.

Светски дан животне околине

Датум: 05. Jun 2018 20:37 Категорија: Ђачки кутак

Светски дан заштите животне средине (или околине) је дан који се обележава у целом свету сваког 5. јуна кроз разне активности и кампање, са циљем да се скрене на бројне еколошке проблеме и потребу очувања животне средине. Ученички парламент обележава акцијом ,,Дан без пластичних кеса".

Фотографија корисника Основна школа .

УЧЕЊЕ БЕЗ ТАМНОГ ОБЛАКА ДИМА

Датум: 05. Jun 2018 20:34 Категорија: Ђачки кутак

Предавање за ученике петог разреда, предаваци из Центра за превенцију у Лазаревцу.

ШТА ЗНАШ О ЦРВЕНОМ КРСТУ

Датум: 04. Jun 2018 10:26 Категорија: Новости

Ученици 4. разреда Ђурђић Недељко, Милановић Миодраг, Станишић Ксенија, Поповић Николија и Димитријевић Наталија ,наши представници у финалу квиза “Шта знаш о црвеном крсту” на Опленцу, освојили су 4. место на градском такмичењу.
Честитке нашим ученицима!