Ђачки кутак

Датум: 12. Mart 2018 09:45 Категорија: Ђачки кутак

НАГРАДА НАШОЈ УЧЕНИЦИ ИВАНИ ПАВИЋ

Датум: 30. Januar 2018 15:05 Категорија: Новости

Ивана Павић, ученица 4. разреда, освојила је 1. место на општинском Светосавском конкурсу у области ликовног стваралаштва.

НАГРАДА НАШОЈ УЧЕНИЦИ АНАСТАСИЈИ САВИЋЕВИЋ

Датум: 26. Januar 2018 19:18 Категорија: Новости

Анастасија Савићевић, ученица 6. разреда, освојила је 3. место на општинском Светосавском конкурсу у области литералног стваралаштва
..

БИБЛИОТЕКАРСКА СЕКЦИЈА

Датум: 24. Januar 2018 10:22 Категорија: Ђачки кутак

У школи је основана библиотекарска секција. Поред редовних активности - издавања књига, сређивања полица са књигама, уписивања нових наслова - ангажовани смо и на прављењу паноа на којима препоручујемо интересантне књиге за читање.

Такође радимо и на промоцији "Читалачког клуба".

НЕМА ЛЕКА ОД ЧИТАЊА!

ЈЕДНОСТАВНО, ПОСТАЈЕШ СРЕЋНИЈИ.

Представа

Датум: 19. Decembar 2017 23:27 Категорија: Новости

Награђена представа наших ученика оставила снажан утисак и на публику у Градској библиотеци Лазаревца.
Пристни су громогласним аплаузом након представе показали одушевљење снажним емоцијама и поруком коју представа преноси.
Поносни смо на њих и наставницу Слађану Миловановић, која је и најзаслужнија за њихов успех.
Још једном им уме колектива  захваљује и честита директорка школе Зора Гајић.

Ученици виших разреда у матичној школи извели награђену представу "Љутити човек", а након ње Тим за борбу против насиља, злостављања и занемаривања одржао предавање за родитеље, ученике и присутне госте

Датум: 19. Decembar 2017 23:08 Категорија: Новости

Освојене нове награде

Датум: 12. Decembar 2017 23:19 Категорија: Новости

На Позоришном фестивалу основних школа у Вреоцима наши ученици освојили:
Треће место у категорији нижих разреда ( учитељица Миљана Чанчаревић), за представу "Змај голубијег срца"и
Прво место у категорији виших разреда ( наставница Слађана Миловановић), за представу " Љутити човек"

Међународни дан толеранције

Датум: 16. Novembar 2017 11:10 Категорија: Новости

Ученици наше школе обелижили су Међународни дан толеранције 16. 11. 2017. године.

Стручно усавршавање

Датум: 05. Novembar 2017 16:49 Категорија: Новости

Семинар "Чиниоци школског неуспеха" и "Мотивација и школско учење" , одржан у нашој школи 3. и 4. 11. 2017. године.

Image may contain: text

Наши ученици поново међу најбољима!

Датум: 30. Oktobar 2017 21:46 Категорија: Новости

Наталија Димитријевић, ученица 4. разреда наше школе освојила је
II место на литерарном конкурсу " Речи за Гошу"