РАСПОРЕД НАСТАВЕ НА ДАЉИНУ

Датум: 16. Mart 2020 16:31 Категорија: Новости

За детаљније информације о  НАСТАВИ НА ДАЉИНУ кликни на линк испод ( "Прочитај"):

НАСТАВА НА ДАЉИНУ

Датум: 16. Mart 2020 14:11 Категорија: Новости

Због увођења Ванредног стања у циљу сузбијања ширења вируса Корона - "Covid 19",
и обуставе рада школа, настава ће се од уторка 17. марта 2020. године организовати као
"Настава на даљину".

За Вас смо издвојили део саопштења Министра просвете, науке и технолошког развоја РС:

"За све ученике од 1. до 7. разреда емитовће се образовни садржаји у блоковома од по два часа дневно. За ученике 8. разреда емитоваће се едукативни садржаји у блоковима од по три часа дневно, од којих ће два увек бити српски језик и математика, а трећи час је један од предмета који се полажу на Завршном испиту. Сви емитовани садржаји ће од следећег дана бити доступни за неограничен број прегледа на платформи РТС Планета. Оператери неће наплаћивати проток и пренос података за наведене едукативне садржаје ( бесплани интернет минути).
    Остали едукативни садржаји за учење и упутства за рад за емитоване часове као и за предмете који нису обухваћени ТВ емитовањем, биће прослеђени ученицима или родитељима ученика преко Viber група или електронске поште од стране одељењског старешине или предметног наставника ( нпр. упућивање на текстове у уџбеницима које треба прочитати, на линкове на којима се налазе презентације и филмови, упућивање на задатке за вежбање, упутства за израду домаћег задатка и сл.)."

На линку испод ( "Прочитај" ) можете прочитати и преузети комплетно  саопштење Министарства просвете, науке и технолошког развоја у вези са организовањем
НАСТАВЕ НА ДАЉИНУ:

Банер-линк ка образовном материјалу биће постављен и на врху интернет странице наше школе - у Главном менију - горе десно -  ( НАСТАВА НА ДАЉИНУ )

Директо школе
   Зора Гајић

ОБАВЕШТЕЊЕ МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ.

Датум: 15. Mart 2020 22:35 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ.

Датум: 15. Mart 2020 20:50 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ

ОДЛУКОМ ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ ОД СУТРА 16.03.2020. ГОДИНЕ ПРЕКИДА СЕ НАСТАВА ЗА СВЕ УЧЕНИКЕ.
ОСТАЛЕ ИНФОРМАЦИЈЕ ДОБИЋЕТЕ НАКНАДНО.

Зора Гајић

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ!

Датум: 13. Mart 2020 23:44 Категорија: Новости

Превенција ширења инфекције вирусом корона.

СВЕТОСАВСКА ИЗЛОЖБА.

Датум: 28. Januar 2020 22:01 Категорија: Новости

Поводом празника Светог Саве у уторак, 28.01.2020, одржана је изложба ликовних и литерарних радова у организацији канцеларије за верску наставу Колубарско-посавског намесништва епархије Шумадијске. Ученица Марија Павловић (VI/2) је освојила прво место у области литерарног стваралаштва, а ученица Неда Тадић (VIII/1) је освојила треће место у области ликовног стваралаштва. У име наше школе честитамо ученицама на постигнутом успеху, а захваљујемо свим осталим ученицима и наставницима који су у реализацији овог пројекта.

Школска слава Свети Сава.

Датум: 27. Januar 2020 17:41 Категорија: Новости

У сали матичне школе данас је одржана Светосавска академија и ломљење славског колача уз присуство ученика,родитеља и радника школе.

НОВОГОДИШЊА ЧЕСТИТКА.

Датум: 27. Decembar 2019 20:22 Категорија: Новости

СРЕЋНА НОВА 2020. ГОДИНА И БОЖИЋНИ ПРАЗНИЦИ!

ФЕСТИВАЛ НАУКЕ

Датум: 27. Decembar 2019 14:00 Категорија: Новости

У матичној школи данас је одржан фестивал науке.

Новогодишње лагарије.

Датум: 26. Decembar 2019 18:39 Категорија: Новости

У сали матичне школе гостовало је позориште Пулс театар из Лазаревца које је за ученике одржало представу Новогодишње лагарије.