Обавештење за родитеље

Датум: 23. Jun 2020 12:03 Категорија: Новости

ПОШТОВАНИ  РОДИТЕЉИ

На седници Наставничког већа  одржаној 22. јуна 2020. године донета је одлука да се у школској 2019/2020. години екскурзије ученика од 1. до 7. разреда не реализују.
Родитељи ученика 8. разреда  већ су се раније изјаснили да не желе да њихова деца иду на екскурзију.
Образложење:
                У претходна  три дана родитељи су почели да отказују одлазак своје деце на екскурзију због повећаног броја заражених вирусом „Ковид 19“ као и због временских прилика, честих пљускова и невремена.
                На заказаним ралацијама неки објекти због вируса неће и даље примати посете што даље компликује реализацију.
Чланови Наставничког већа сложили су се да због свих наведених разлога и очувања здравља и безбедности ученика ове школске  године не треба реализовати екскурзије.
Новац који је на рачуну школе ће бити враћен  после процедуре раскида уговора  о чему ћете бити обавештени преко одељењских старешина и учитеља. Надамо се да ће и део новца уплаћен ТА бити враћен.

Родитељски  састанци биће одржани у недељу, 28. јуна на Видовдан према следећем распореду:

Матична школа:

• нижи разреди 9 сати
  • виши разреди 1030 и 1200 сати
Подручна одељења:
  • у 900  или 1000 сати
 Прецизно време добићете од одељењских старешина и учитеља.

Молим  родитеље да се после родитељских састанака не задржавају у школским објектима.

Захваљујемо се на доброј сарадњи у току онлајн наставе.

Ученицима желимо леп одмор и свима добро здравље.

У Дудовици                                                                                           Директор школе
23.06.2020. године                                                                                     Зора Гајић