ВЕЛИКИ УСПЕХ НАШИХ УЧЕНИКА НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ВЕРСКЕ НАСТАВЕ.

Датум: 03. Jun 2021 16:03 Категорија: Достигнућа

Велики успех наших ученика на такмичењу из верске наставе.

Ове године је први пут званично организовано такмичење из верске наставе у организацији Просветног одбора Епархије шумадијске..

Тамара Милутиновић (VIII/2), Марија Павловић (VII/2) и Михаило Павловић (V/2) су освојили треће место на Републичком такмичењу из верске наставе. На градском такмичењу су такође били трећи. На општинском такмичењу су освојили прво место са максималним бројем освојених бодова.

Велики успех наших ученика на такмичењу из верске наставе

Ове године је први пут званично организовано такмичење из верске наставе у организацији Просветног одбора Епархије шумадијске. Такмичење је организовано онлајн због тренутне епидемиолошке ситуације.

Ученици су 2. јуна заједно са својим вероучитељем ишли у Крагујевац на свечану доделу диплома и награда, које је уручио епископ шумадијски Јован. Владика је похвалио ученике и пожелео им још већи успех следеће године.

Велики успех на такмичењу из верске наставе остварили су и Христина Мићин (VI/1), Кристина Радовановић (VI/1) и Елена Стевановић (VI/1). Оне су такође освојиле 1. место на Општинском такмичењу, а на Градском такмичењу су им фалила два бода да прођу на Републичко такмичење.

Честитамо ученицима на великом успеху!