Екскурзије виших разреда

Датум: 18. April 2018 23:35 Категорија: Новости

Ученици шестог, седмог и осмог разреда били су 17. и 18.04. на дводневној,  а ученици петог разреда на једнодневној екскурзији 18.04.2018.године.
Екскурзије су реализоване у складу са Годишњим планом рада школе, изведене су без већих проблема, и остаће у трајном сећању наших ученика.
Наставници и директорка  школе поносни су на све наше ученике који су током екскурзије веродостојно представљали школу.

Пробни завршни испит

Датум: 18. April 2018 23:19 Категорија: Новости

Ученици 8. разреда наше школе радили су 13. и 14. априла радили пробни завршни испит.

Спољашње вредновање школе

Датум: 18. April 2018 23:15 Категорија: Новости

Прошле недеље, 11. и 12. априла 2018. године  гости наше школе били су просветни инспектори и саветници из Школске управе Чачак.
Они су у та два дана кроз  посматрање часова, разговор са ученицима, родитељима и запосленима у школи, и увидом у школска документа сакупили довољно података како би што објективније и непристрасније извршили спољашње вредовање наше школе.
Обзиром да је ово прва посета такве природе, ово искуство је за нас драгоцено.
Сарадња са тимом за вредновање школе била је одлична.
Запослени у школи одушевљени су професиналним приступом тима за самовредновање.
Савети и сугестије које смо  добили од њих добили, помоћи ће нам да у наредном периоду још више подигнемо квалитет рада и углед  установе на свим пољима, и одговоримо на све изазове са којима се школа као образовно васпитна установа среће.

Новински чланак о школи

Датум: 18. April 2018 22:33 Категорија: Новости

Промовисање школе путем медија - текст о школи "Праве новине" Лазаревац

Шетња Стазама здравља

Датум: 17. April 2018 19:14 Категорија: Новости

Обавезне физичке активности - шетња Стазама здравља. Од школе до цркве у Чибутковици и назад.

Такмичење из српског језика

Датум: 31. Mart 2018 17:38 Категорија: Новости

Теодора Савић, ученица петог разреда, освојила је треће место из српског језика на општинском такмичењу.

Такмичење из рецитовања

Датум: 31. Mart 2018 10:53 Категорија: Новости

Ученица трећег разреда Матичне школе Сара Kрсмановић пласирала се на Градско такмичење из рецитовања.

Наши ученици поново међу најбољима

Датум: 30. Mart 2018 19:11 Категорија: Новости

На Општинском такмичењу из техничког и информатичког образовања наши ученици постигли су сјајне разултате:

Павле Весић, ученик 8. разреда освојио је II место
Неда Јанковић, ученица 7. разреда освојила је II место
Ни
кола Ивановић, ученик 7. разреда освојио је III место

УГЛЕДНИ ЧАС ИЗ ИСТОРИЈЕ

Датум: 27. Mart 2018 20:39 Категорија: Новости

Наставна јединица ,,Топлички устанак" - 100 година од јединог устанка у окупираној Европи за време Великог рата.

Одељење 8/2, час одржан 8. 12. 2017. године.и одељење 8/1. час одржан 11.12.2017.

ИСТОРИЈА

Датум: 17. Mart 2018 19:00 Категорија: Новости

Ученици наше школе на Општинском такмичењу из историје постигли су следеће резултате: Павле Весић прво место, Стефан Маринковић друго место у 8. разреду, а Никица Јоњев треће место у 7. разреду!
17. 03. 2018. у ОШ ,, Дуле Караклајић" - Лазаревац