ДЕЧЈА НЕДЕЉА

Датум: 08. Oktobar 2018 00:55 Категорија: Новости

У оквиру Дечје недеље под слоганом "Моје је право да живим срећно и здраво" организоване су следеће активности са ученицима од 5. - 8. разреда:
 Спортски сусрет - кошарка и фестивал науке

Нова школска година и на њеном почетку и нови успеси наших ученика

Датум: 19. Septembar 2018 23:51 Категорија: Новости

Ученик четвртог разреда Матичне школе  Вељко Поповић освојио је прву награду на Фестивалу ликовног стваралаштва.

Дечији песник и писац Тоде Николетић био је наш гост.

Датум: 19. Septembar 2018 23:37 Категорија: Новости

Након упознавања сјајне глумачке екипе наше школе која је извела представу "Змај голубијег срца" на тридесетом Међународном фестивалу хумора за децу, аутор њеног текста, дечији писац и песник Тоде Николетић, одлучио је да  посети нашу школу и упозна се и са осталим ученицима наше школе. Посета и дружење протекли су у сјајној атмосфери, и обостраном задовољству.

Обележавање Међународног фестивала хумора за децу 2018.године

Датум: 19. Septembar 2018 23:13 Категорија: Новости

Ученици наше школe су и ове школске године узели активно учешће у обележавању Међународног фестивала хумора за децу.

СВЕТА АРХИЈЕРЕЈСКА ЛИТУРГИЈА У ЧИБУТКОВИЦИ

Датум: 20. Avgust 2018 20:46 Категорија: Новости

У недељу, 26. августа, Његово Преосвештенство Епископ шумадијски Господин Јован служиће свету Литургију у храму Светог великомученика Георгија у Чибутковици са почетком у 9 часова. Позивамо вас да својим присуством увеличате овај догађај и да у што већем броју дочекамо нашег епископа.

ШТА ЗНАШ О ЦРВЕНОМ КРСТУ

Датум: 04. Jun 2018 10:26 Категорија: Новости

Ученици 4. разреда Ђурђић Недељко, Милановић Миодраг, Станишић Ксенија, Поповић Николија и Димитријевић Наталија ,наши представници у финалу квиза “Шта знаш о црвеном крсту” на Опленцу, освојили су 4. место на градском такмичењу.
Честитке нашим ученицима!

Општинско такмичење

Датум: 18. Maj 2018 00:44 Категорија: Новости

Ученици 4. разреда освојили су 1. место на општинском такмичењу ,,Шта знаш о Црвеном крсту”

Градско такмичење из Географије

Датум: 30. April 2018 20:32 Категорија: Новости

Ученици наше школе Павле Весић и Стефан Маринковић ,8.разед, су освојили II место, а Неда Јанковић, 7.разред, III место на Градском такмичењу из Географије одржаном 28.04. у ОШ ,,Бора Станковић" у Београду.

Наши ученици успешни и на општинском такмичењу

Датум: 27. April 2018 00:03 Категорија: Новости

26.04.2018. у ОШ "Кнез Лазар" у Лазаревцу одржано је општинско такмичење "Шта знаш о саобраћају 2018."

Ученици наше школе остварили су запажен резултат.

Посебно се истакао Михајло Чанчаревић  ученик 5. разреда, који је освојио треће место.

Дан планете Земље

Датум: 23. April 2018 18:42 Категорија: Новости

Инцијатива Ученичког парламента -  поводом Дана планете Земље (22. април)

Фотографија корисника Dusica Maksimovic