Успеси наших ученика

Датум: 06. Mart 2017 19:13 Категорија: Достигнућа

И ове школске године наши ученици блистају пуним сјајем, освајају награде, медаље дипломе:

Наша ученица Андријана Ђурић ( 81) освојила је место на Светосавском литерарном конкурсу.

Заблистали су и "Млади биолози": - Урош Ивановић ( 61) освојио је  II место, а Неда Јанковић (62) и Душанка Недић (62)    III место на Општинском такмичењу из билогије.

Сјајни су били и такмичари из историје:

Никица Јоњев 6.разред, Стефан Маринковић 7.разред и Павле Весић 7.разред су освојили треће место на Општинском такмичењу из историје, и пласирали се на Градско такмичење.
Поносно истичемо да ће Стефан и Павле бити  једини представници 7. разреда  Општине Лазаревац  на Окружном такмичењу.

Овим ученицима, али и њиховим предметним наставницима од срца честитамо и желимо пуно успеха  и на наредним такмичењима.
Исто желимо и осталим ученицима који ће школу представљати на такмичења која тек долазе.

Колектив школе са директорком   Зором Гајић.